Alo 181
Alo 181

AB Yatırımları Dairesine Kurum İçerisinden Personel Görevlendirilmesi

15 Ocak 2015

 Avrupa Birliği Yatırımları Dairesi Başkanlığı’nda çalışmak üzere Bakanlığımız Merkez teşkilatından personel görevlendirilecektir. Başvuruda bulunacak adaylar ayrıntılı özgeçmişlerini 01 Şubat 2015 tarihine kadar ab@csb.gov.tr elektronik posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

 

Başvuru Şartları

 

1) Son 5 yıl içerisinde Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavında İngilizce dilinden en az 70(yetmiş) puan almış olmak veya dil yeterliliği bakımından bu seviyeye denkliği kabul edilen geçerli bir belgeye sahip olmak (Yabancı dil sınavlarının eşdeğerlilik tabloları için bkz: www.yok.gov.tr) ve etkin bir şekilde kullanabilmek (yazma, konuşma, dinleme ve okuma).

 

2) En az 4 yıllık lisans eğitimi veren fakültelerin çevre mühendisliği ve inşaat mühendisliği tercih sebebi olmak üzere mühendislik; mimarlık, şehir ve bölge planlama, hukuk, iktisat, işletme, maliye, muhasebe, kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler bölümlerini bitirmiş olmak veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtiçindeki ve yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarının yukarıda belirtilen bölümlerinden mezun olmak.

 

3) Çevre altyapı projelerine ilişkin fizibilite çalışmaları ve proje hazırlama, proje yönetimi ve Avrupa Birliği satın alma prosedürleri, inşaat uygulamaları alanlarında bilgili, tecrübeli, öğrenmeye ve kendini yetiştirmeye açık olmak.

 

Başvuru Sonuçlarının Açıklanması

 

Adayların başvuruları incelenerek uygun bulunanlar ile irtibata geçilecektir.Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Google Plus’da Paylaş Yazdır