Alo 181
Alo 181

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Kurumsal Analiz Çalışması

03 Kasım 2014

 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Kurumsal Analiz Çalışması çerçevesinde; kurumun güçlü ve zayıf yönlerin belirlenmesi, fırsat ve muhtemel tehditlerin analiz edilerek gerekli tedbirlerin alınması; kurumun daha hızlı ve nitelikli hizmet üretmesi açısından önemli görülmektedir.

Bu kapsamda, “Durum Analizi” çalışmaları ile Bakanlıkça sunulan ürün, hizmet ve faaliyetlerden doğrudan veya dolaylı yoldan etkilenen veya ilgili olan dış paydaşlarımızdan çevre ve şehircilik ile ilgili tespit, görüş ve önerilerinin alınması hedeflenmektedir. Paydaşlarımızdan alınacak olan görüş ve öneriler, hizmet ve faaliyetlerimize değişik bir bakış açısı kazandırarak çalışmalarımıza oldukça önemli katkılar sağlayacaktır.

Bu kapsamda hazırlanan “Dış Paydaş Anket Formunun” 21/11/2014 tarihine kadar aşağıda yer alan http://uygulamalar.csb.gov.tr/anketdispaydas/  adresinden giriş yapılarak doldurulması gerekmektedir.

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Google Plus’da Paylaş Yazdır